Kontakt

Meblostyl Sp. z o.o.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: 

 71 889 07 80

 i.kuc@meblostyl.com

 www.meblostyl.com

SIEDZIBA GŁÓWNA

WROCŁAW-ZAKRZOWSKA

ODDZIAŁ WROCŁAW-CESARZOWICKA             
ODDZIAŁ TWARDOGÓRA ODDZIAŁ WAŁBRZYCH ODDZIAŁ ZIELONA GÓRA

ul. Zakrzowska 25
51-318 Wrocław
fax. +48 71 707 29 61


 

e-mail:
info@meblostyl.com

Kierownik Oddziału

Marcin Jankowski
603 199 800
m.jankowski@meblostyl.com

Kierownik produkcji

Paweł Morawski
605 404 931
produkcjaza@meblostyl.com

Koordynator techniczny

Rafał Konieczny
609 477 118
r.konieczny@meblostyl.com

Koordynator ds. logistyki

Andrzej Czapla
605 404 932
logistyka@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Damian Kruszyk
609 477 190
d.kruszyk@meblostyl.com

Marcin Pokusa
605 404 711
m.pokusa@meblostyl.com

Violetta Jarska
609 477 108
v.jarska@meblostyl.com

Ireneusz Kuc
609 477 065
i.kuc@meblostyl.com

Dorota Pietrzela
669 477 011
d.pietrzela@meblostyl.com

Jakub Garbus
609 477 633
j.garbus@meblostyl.com

Przedstawiciel handlowy

Daniel Staniszewski
609 477 011
ph@meblostyl.com

Koordynator ds. sprzedaży

Katarzyna Klaczyńska
609 477 181
k.klaczynska@meblostyl.com

Księgowość

Ewa Grabowska
603 415 700
ksiegowosc@meblostyl.com

Kadry

Joanna Szeląg
609 477 055
kadry@meblostyl.com

ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław
tel. +48 71 348 29 80
tel. +48 71 348 29 61 
fax. +48 71 707 29 46

 

e-mail:
wroclaw@meblostyl.com

Kierownik Oddziału

Mateusz Kałuża
609 477 425
m.kaluza@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Wioletta Dwornikowska
609 477 540
w.dwornikowska@meblostyl.com

Sandra Kaczmarczyk
609 477 423
s.kaczmarczyk@meblostyl.com

Dawid Zacharko
609 477 403
d.zacharko@meblostyl.com

Kierownik produkcji

Rafał Sowa
785 048 913
produkcjaces@meblostyl.com

Przedstawiciel handlowy

Daniel Staniszewski
609 477 011
ph@meblostyl.com

ul. Jagiełły 4
56-416 Twardogóra
tel. +48 71 315 98 16
fax. +48 71 707 25 98





e-mail:
twardogora@meblostyl.com

Kierownik Oddziału

Dorota Czapla
609 477 399
d.czapla@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Zofia Załomska
609 477 054
z.zalomska@meblostyl.com

 

ul. Wrocławska 142
58-306 Wałbrzych
tel. +48 74 840 08 41
fax. +48 74 840 84 58

 

 
e-mail:
walbrzych@meblostyl.com

Kierownik Działu Handlowego
Agnieszka Karpińska
609 970 959
phwb@meblostyl.com

Kierownik produkcji

Rafał Mikołajczyk
609 477 443
produkcjawb@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Kamila Makowska
609 477 466
k.makowska@meblostyl.com

Małgorzata Mucha
609 477 162
m.mucha@meblostyl.com

Joanna Owsianka
609 477 230
j.owsianka@meblostyl.com

Krzysztof Jaronek
609 477 049
k.jaronek@meblostyl.com

Przedstawiciel handlowy

Agnieszka Karpińska
609 970 959
phwb@meblostyl.com


 

ul. Zimna 8
65-707 Zielona Góra
tel. +48 68 451 99 51
fax. +48 68 453 57 59

 


e-mail:
zielonagora@meblostyl.com

Kierownik Oddziału

Agnieszka Raczyńska
607 667 702
a.raczynska@meblostyl.com

Handlowcy Działu Handlowego

Magdalena Moskalik
695 668 817
m.moskalik@meblostyl.com

Godziny otwarcia:
pon-pt:    8:00 - 16:00

Godziny otwarcia:

PN- PT 8:00 - 16:00
SB 8:00 - 13:00

W SOBOTY CZYNNA JEDYNIE SIEDZIBA GŁÓWNA NA UL. ZAKRZOWSKIEJ 25